Máme 3 plavce na Olympiádě dětí a mládeže!

Pro náš oddíl je obrovskou ctí a zároveň potvrzením kvalitní práce celého týmu, že se na Olympiádu dětí a mládeže v Praze nominovali hned 3 naši plavci.

Tato prestižní sportovní akce patří mezi nejvýznamnější události pro mladé sportovce v České republice a možnost reprezentovat město Šumperk i Olomoucký kraj je snem mnoha dětí.

Nominovaní reprezentanti:

  • 🌟 Marcela Nevrklová
  • 🌟 Matyáš Rolínek
  • 🌟 Jáchym Kobza

Marcela a Matyáš si nominaci zajistili již s předstihem díky dlouhodobě výborným výkonům a skvělým výsledkům během celé sezóny. Jáchym si účast vybojoval především obrovskou pílí a odhodláním nevzdat se ani v náročných chvílích.

Velké uznání si zaslouží také Petr Hegyi, který o nominaci bojoval až do posledního závodu. Přestože nakonec figuruje mezi náhradníky, pro účast udělal maximum a ukázal skvělý sportovní charakter.

Reprezentanti TJ Šumperk

Za tímto úspěchem stojí také obrovská práce trenérky Elišky Svobodové. Od začátku sezóny pečlivě nastavovala strategii a vedla své svěřence k co nejlepším výkonům. Její nasazení přineslo tento nádherný výsledek.

Na všechny naše reprezentanty jsme nesmírně hrdí!

Do Prahy jim přejeme mnoho sportovních úspěchů, osobních rekordů a především radost z této vrcholné sportovní akce.

Logo
TJ Šumperk
plavecký oddíl | Květen 2026